• reis filmi yakında vizyonda

  1.
  Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını konu alan, Reha Beyoğlu'nun canlandırdığı Reis filmi 14 Ekim 2016'da vizyona girecek.

  şimdiden yoğun eleştiri yağmuruna tutulan filmin gişesi merak edilen konular arasındaasdd. acaba film için meydanlardan kaç otobüs kalkacak, telefonlarımıza filme gitmeyi öneren teşvik mesajları atılacak mı e merak ediyoruz haliyle.

  Dipbok: her ne kadar darbe girişiminin engellenmesinde kendisine komutan misyonu yüklense de hiçbir emre biat etmeden kendi özgür iradesiyle hareket ettiğini söyleyen insanların sayısı da azımsanacak boyutta değil. Bu nedenle vizyonda fazladan bir etkisinin olacağını öngörmüyorum.

  Hazır o haldeyken filme gitmemekle ilgili herhangi bir yaptırım uygulanmayacaksa da gitmeyeceğim. Ceza falan kesilirse giderim amaasdd. Bekleyip göreceğiz.
  3 ... devlerin aski
 • büngüldemek

  1.
  Yakın arkadaşlarımdan birinden sık sık duyduğum eylem. WhatsApp grubumuzu şenlendiren bu yakarışın anlamı buymuş demek. Keşke yöreye ait söylemlerden bir adım öteye geçse de bi kaymağının bi sucuğunun tadına bakabilsek. Hayaller hayatlar işte napıcan.
  2 ... devlerin aski
 • ben gidersem sözlük yıkılır

  1.
  Çok haklı bir söylem. Hocam zall ağlıyo sözlük yıkılacak diye tuvalete gidebilir miyiz
  ... devlerin aski
 • atristlere son nokta

  1.
  Nelere karşı olduğunu anlayamadığım nokta. Bir bakınız verilseydi bari. Örnek cümle içinde kullanımını görseydik falan...

  ilk kez başlık bana kalıyor askdk hayır babası ben değilim inkar ediyorum.
  ... devlerin aski
 • sunum şıklığı

  1.
  Her dönem sunum yapmaktan bezmiş öğrencilerin sunum sırasında giydikleri kombinlerdir. Daha içerik, materyal hazırlanmadan ne giyicem derdi başlar. O gün geldiğinde de arkadaşlar arasında "oooo bakıyorum sunum şıklığı" laflarıyla bayramlık giymiş çocuk gibi parlarsınız. Şahcımca da yaşanan bir durum olduğu için sebebini tamamen psikolojik olarak hazır hissetmeye bağlamaktayım.
  ... devlerin aski
 • adanadan kız kaçıran lezbiyen

  1.
  Arkadaşımı şaşırmalara gark olarak dinlediğim olaydır. Kız kaçırmak ney lan yok bi de alnından öpüp beşi bi yerde taksaydın. Bir de bunun düğün organizasyon eden aşiret mensubu gay çift hikayesi de var. Eşcinseller çalışıyor arkadaş.
  ... devlerin aski
 • almılayı atilla yazan dershane

  1.
  sevilesi dershanedir. nitekim gülecek şey çıkıyor bize de.
  2 ... devlerin aski
 • cemaat yurdu gerçekleri

  1.
  Acı gerçeklerdir. Mütemadiyen can yakar. Misal geçen kızın tekine ya sevgilin ya yurt dediydilerdi de kız tabii ki sevgilim diyip yurttan ayrılmıştı. Anarşi akar.
  1 -1 ... devlerin aski
 • kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçen turist

  1.
  Bir hayli heyecanlı ve mahcup olanları güldüren turisttir. Yanındakine "boşver araba gelmiyor bak" derken bir yandan da okuldan kaçan talebe gibi mahcup bir edayla yürür. Zaten herkes geçiyordur, utanmaya gerek yoktur. Geç hadi geç, bizde serbest.
  ... devlerin aski
 • bingöllü kenan melek subaşı çifti

  1.
  Kenan abimizin pirenses diye methiyeler düzdüğü hatun keşke melek subaşı olsaydı diye düşündürtür. Valla olsa tadından yenmezdi. Sosyal mecranın favori çifti olurlardı. Tüh.
  ... devlerin aski
 • kaderim dedim üzülmedim ki

  1.
  Olsun be gülüm, ben zaten her acının tiryakisi olmuşum kappe kader diye devam ettirilen söylem. Her insan farklı bi sebepten söyler, sigarasının dumanını gözüne gözüne üfürtüp ağlayayazarken...
  ... devlerin aski
 • recep ivedik filmlerine gülen baba

  1.
  Genelde pos bıyıklı ve noel baba göbekli olması makbul olan babadır. Akşam meyve yerken bir yandan da ahahahahaha bak nah yaptı bak diye eşini dürter. Her türk babası içinde bir recep ivedik besler itici olan şahan gökbakarın kendisidir diye de düşündürmeden edemez.
  ... devlerin aski
 • bir sıçtın mavisi gökyüzüne daha uyanamamak

  1.
  final dönemlerinin vazgeçilmez aktivitesidir. daha final sınavına girerken hocanın bütünlemelerde ne soracağını öğrenmek isteyen öğrencilerde daha çok gözlemlenir. bağımlılık da yapabilir. bu yüzden en iyisi gidin uyuyun efenim, bütünlemelere çalışırsınız manyak mısınız?

  bu arada,günaydın arkadaşlmdslfmsfkdmerörerörerörerörerörerör
  2 -2 ... devlerin aski
 • 5 dakikalık konuşma sınavından kalmak

  1.
  içler acısı olan durumdur. insanı sinirden ağlatır. Hocam her dakikaya 10 puan verseniz geçiyorum neyin peşindesiniz diye çemkirtir. Ocağın sönsün ingilizce, allahtan bulasın oral com.
  4 ... devlerin aski
 • yemek broşürlerinde koku testeri

  1.
  Neden yoktur diye sordurtan başlıktır. Parfüm karın doyurmuyor ki. Avon koklamaktan ciğerimiz soldu yether. Açlıktan kırıldığımız gecelerde bir teselli ver niteliğinde, hiç değilse mutlu olmak için, sevgi dolu, barış dolu bir dünya için...
  3 -1 ... devlerin aski
 • sözlüğün uyuyamayan prensesi

  1.
  Başlığı açan yazardır. Mütevazidir vesselam.

  Edit: Ahaha tam bi lanet olası pamuk prenses kırmasıyım dostum. Çok güzel uyuyamam zannediyorum ölçem
  1 -8 ... devlerin aski
 • yeni şeyler getiriyorum