• oğlak burcu kadını

  431.
  Ben aslında pamuk gibi insanım izlenimi uyandırmak isteyen oğlakların yeşillendirdiği başlık. Keşke kimse kendi burcuna entry giremese de dışarıdan alsak haberi.
  5 -2 ... devlerin aski
 • çilek kokusu

  144.
  Babamın gençliğini yaşamadığını vurgulayarak merakla izlediği dizi. Aklım almıyordu gerçekten sonra mesai saatleri artınca izleyememeye başladı dizinin neden tedavülden kalktığıyla ilgili ciddi bir spoiler olarak bırakıyorum buraya bu bilgiyi.
  ... devlerin aski
 • şiirlerden akılda kalan dizeler

  539.
  Selam,

  Pipi.
  1 ... devlerin aski
 • lisede edebiyat dersinden akılda kalanlar

  93.
  Ahmet Hamdi Tanpınar çok güzel reçeller yaparmış ve tarifini de kimseye vermezmiş. Mahalle kadın ağzını müthiş gerçekçi yaptığı için çat diye gay etiketi de yapıştırmışlar adama.Bizim hoca o kadar yan komşusuymuş gibi anlatırdı ki hep inanmak isterdim. Keşke ygs'de edebiyat dedikodu kısmı da olsa.
  3 ... devlerin aski
 • instagram

  676.
  Online fotoğraf albümüdür. Kullanım şekline göre elle tutulan eski aile albümlerinin bizim jenerasyondaki karşılığı bile olabilir. Severek kullanıyoruz.
  1 -1 ... devlerin aski
 • anında moral bozan şeyler

  615.
  Tam uyuyacakken bastıran mide bulantısı. Her gece oluyor kafayı yiyorum.
  ... devlerin aski
 • lisede tarih dersinden akılda kalanlar

  43.
  Hoca dersi anlatırken bir yandan da masasında silgi çöpü çıkarırdı. Eğer uyuyakalırsam kafamda silgi çöpleriyle uyanırdım.
  1 ... devlerin aski
 • üniversite hayatı

  152.
  Lise 5 6 diye devam eden okul hayatıdır asıl merak edilen üniversiteden sonrası oluyor. Üniversite dediğin iki vize üç final dört büt yani kategorize etmeye değmez.
  2 ... devlerin aski
 • sözlük yazarlarının itirafları

  141456.
  Şu an yan komşunun eşiyle olan muhabbeti odamda çınlıyor. Mutfakta bu kadar ne konuşuyor olabilirler bir susmadılar diyordum ki kadın adama zevk alıyor musun diye sordu tabii ben şok. Adam da gülerek bilmiyorum valla bence senin hoşuna gidiyor dedi. Yok artık falan diyordum ki kadın "yapıştı adamın sırtına çıkmıyor" dedi biraz daha dinleyince anladım ki sülük yapıştırmış adama kan çıkartıyor. Yemin ederim midem kalktı. Bir de çay koyuyor üçüncü bir şahıs çaydanlığın sesi geliyor bu nasıl aile aklımı kaybedicem. Vize de yalan oldu kulaklıkla son ses müzik açıp dinliycem sanırım.
  1 ... devlerin aski
 • kedi öldürdüm

  22.
  Keşke adınızı da itiraf etseniz de hukuki işlem başlatmak için elimizden geleni yapsak dedirten başlık. Madem insanlar kendilerinde bu hakkı görüyor umarım zarar verdikleri canlılar tarafından başlarına gelmeyen kalmaz.
  1 -1 ... devlerin aski
 • iç sesin şuan sana ne söylüyor

  4.
  Allah rapin cezasını verdi. Yoğun stres altındayken birkaç haftadır tadam tadam durmadan söylüyorum sebebini de bulamadım ama Allah rapin cezasını verdi.
  ... devlerin aski
 • türk kızlarının iyice çekilmez olması

  4.
  Türk erkeklerine ne dersiniz bir de o modellerimiz var beğenirseniz indirim de yapıyoruz dedirtecek kadar isyan ettiren başlık.
  (bkz: aynen kezo aynen)
  1 ... devlerin aski
 • evlenirsek kapanacaksın

  24.
  Evlenirsek kapanacaksın, sigarayı bırakacaksın, namaza başlayacaksın diye şartlar koyanlara şahit oldum yav kız da kabul edip daha mutahassıp tarifeye geçiş yapmıştı böyle paket gibi tepeden tırnağa değişmişti. Kişisel seçimler tabii herkes istediği şekkil yaşar.
  1 ... devlerin aski
 • çayın yanında iyi giden şeyler

  427.
  Vize notları ve beyaz çikolatadır.
  ... devlerin aski
 • sigara içen kız

  454.
  insandır. içmeyeni de insandır. Bu konuda hem fikir olunduğu sürece gerisi teferruattır.
  ... devlerin aski
 • dersim halkının mustafa kemal sevgisi

  4.
  (bkz: stockholm sendromu)
  1 -1 ... devlerin aski
 • hadi görüşürüz yalanı

  8.
  Yalandan ziyade iletişimi sürdürmek için strateji olarak gelişmiş, sonrasındaysa ağza yapışıp kalmış söylemdir. Nitekim telefonda beni işleten şahsa "bak bir daha arama beni valla çok kötü olur" minvalinde konuşup konuşup hadi görüşürüz diye kapamışlığım var. Engel olamıyorum.
  1 ... devlerin aski
 • çocukken korkulan şeyler

  663.
  Allah'tır. "Nolur cehenneme atma beni" diye ağlaya ağlaya uyuyakalırdım.
  3 ... devlerin aski
 • çehov makinası

  4.
  Kesinlikle gidip görülesi oyun. Fakat Çehov'un oyunlarını okumanız gerekiyor. Sahne, ışıklar, müzik o kadar güzeldi ki oyun başladıktan çok kısa bir süre sonra o derin sessizlik içinde martı gibi "ayyy çok güzell" deme gafletinde bulundum. Oyunculuklar ve kurgu da çok etkileyiciydi özellikle yolcu rolündeki Arda Baykal benim için büyük sürpriz oldu o ünlü geçidinin içinde bu oyunculukla onu nasıl duyamadık bir yerlerde göremedik hayret ettim doğrusu. Fakat çoğu izleyici oyunları bir gece önceden okumuş olacak ki arkalardan hep "bu üç kız kardeşler dimi? bu çocuk hangi oyundandı martıdan mı?" seslerini duydum lakin kendim de oyunun en başında konuştuğum için sinir olamadım. Bir de sahne ışık falan çok iyi diye arada telefonunu çıkarıp çekenler oldu her istemsizce o ışıklara gözüm kaydığında baya içimden saydırdım. Oyunun iki saat sürmesi mental olarak yoruyor ama oyun bitince anladım yani üç perde olsa da giderdi dayanırdım. Son olarak alkış merasiminde tüm gücümle ellerim acıya acıya alkışladım hatta onlar da bizi alkışlayınca "ay ne demek asıl siz hakkediyorsunuz buyrun alın tüm alkışlar size" triplerine girip daha çok alkışladım. izleyin, izletin.
  2 ... devlerin aski
 • cinler

  140.
  Yerli korku filmlerine başrol olan, gerçekten de üç harfli olması dışında bir numarası olmadığına inandığım şey. Hollywood filmlerindeki "ilk inanmayan gitsin ölsün abi" stratejisinden etkilenerek çekilmiş filmler izlendikten sonra "madem inanmıyorsun hadi çağır da görelim" denilerek konu kilit yapılmaya çalışılır. Fakat korku bulaşıcı olduğundan mütevellit arkadaş grubunda izlenilir.
  2 -2 ... devlerin aski
 • yeni şeyler getiriyorum