• kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçen turist

  1.
  Bir hayli heyecanlı ve mahcup olanları güldüren turisttir. Yanındakine "boşver araba gelmiyor bak" derken bir yandan da okuldan kaçan talebe gibi mahcup bir edayla yürür. Zaten herkes geçiyordur, utanmaya gerek yoktur. Geç hadi geç, bizde serbest.
  ... devlerin aski
 • bingöllü kenan melek subaşı çifti

  1.
  Kenan abimizin pirenses diye methiyeler düzdüğü hatun keşke melek subaşı olsaydı diye düşündürtür. Valla olsa tadından yenmezdi. Sosyal mecranın favori çifti olurlardı. Tüh.
  ... devlerin aski
 • eski sevgiliye intikam oyunlarından örnekler

  4.
  Konuşmak.

  Seviyorsan git konuş bence, nihyetinde intikam almak da sevdaya dahil.
  ... devlerin aski
 • ayrılıktan sonra hissedilen duygu aşk acısı değil

  2.
  Geçici olduğu konusunda hemfikir olunduğu sürece ne olduğu çok da önemli değildir.
  -1 ... devlerin aski
 • kaderim dedim üzülmedim ki

  1.
  Olsun be gülüm, ben zaten her acının tiryakisi olmuşum kappe kader diye devam ettirilen söylem. Her insan farklı bi sebepten söyler, sigarasının dumanını gözüne gözüne üfürtüp ağlayayazarken...
  ... devlerin aski
 • recep ivedik filmlerine gülen baba

  1.
  Genelde pos bıyıklı ve noel baba göbekli olması makbul olan babadır. Akşam meyve yerken bir yandan da ahahahahaha bak nah yaptı bak diye eşini dürter. Her türk babası içinde bir recep ivedik besler itici olan şahan gökbakarın kendisidir diye de düşündürmeden edemez.
  ... devlerin aski
 • bir sıçtın mavisi gökyüzüne daha uyanamamak

  1.
  final dönemlerinin vazgeçilmez aktivitesidir. daha final sınavına girerken hocanın bütünlemelerde ne soracağını öğrenmek isteyen öğrencilerde daha çok gözlemlenir. bağımlılık da yapabilir. bu yüzden en iyisi gidin uyuyun efenim, bütünlemelere çalışırsınız manyak mısınız?

  bu arada,günaydın arkadaşlmdslfmsfkdmerörerörerörerörerörerör
  2 -2 ... devlerin aski
 • sözlük yazarlarının sınavdaki halleri

  5.
  Burada eheli öheli çokomikli entry kastırırken sınav kağıdını kalbi kadar temiz ve pak bırakan yazarın üzülünesi halleridir. istediği sorudan başlasa da performansının üst sınırlarına ulaşamayan bu yazarın elinden geleni ardına koymadığı tek şeyse sınav sorularını seri eksilemek olacaktır.
  1 ... devlerin aski
 • şirketin hediyelerini iade eden artvinliler

  3.
  Allasen sanki limuzin vermiş de iade etmişler altı üstü gömlek hacdan falan geldiğinde de giymiyorum geri gönderiyorum zaten bir gömleğe kanmamak olması gereken durum, kanarsan ayıp onurla ne alakası var diye düşündüren haberdir.

  Edit: vizyonsuzluklara doyamıyorum. Zenginlik anlayışım gökdelenin tepesinde yaşayıp limizune binmek falan. Anneeaa nenemin hacdan getirdiği gömleği ütüle en iyisi sen.
  ... devlerin aski
 • 5 dakikalık konuşma sınavından kalmak

  1.
  içler acısı olan durumdur. insanı sinirden ağlatır. Hocam her dakikaya 10 puan verseniz geçiyorum neyin peşindesiniz diye çemkirtir. Ocağın sönsün ingilizce, allahtan bulasın oral com.
  4 ... devlerin aski
 • sil baştan dinleyen kız

  2.
  itörnıl saynşayn ov dı spotlıss maynd yapması muhtemel arkadaştır. Öylee olmuyor ama o doktora falan gitçen böyle cam kenarından dışarda dükkan kepenklerine dayayan amcaları izleyerek olmuyor.
  1 ... devlerin aski
 • yemek broşürlerinde koku testeri

  1.
  Neden yoktur diye sordurtan başlıktır. Parfüm karın doyurmuyor ki. Avon koklamaktan ciğerimiz soldu yether. Açlıktan kırıldığımız gecelerde bir teselli ver niteliğinde, hiç değilse mutlu olmak için, sevgi dolu, barış dolu bir dünya için...
  3 -1 ... devlerin aski
 • sıcak su torbası isimleri

  5.
  Münevver koydum iki günde on beş yaş yaşlandı, rengi soldu çöktü yeminlen o güzelim karın arkadaşım.

  Edit: ya ne koyaydım okşan mı koyaydım alalalalala.
  2 -2 ... devlerin aski
 • kış günü kulakta vızıldayan sineğin amacı

  4.
  Geçenlerde THIS IS SPARTAAAAA!!!! diye bağırarak tüm iç organlarını tek tek ezmek suretiyle kanını avuçlarıma akıttığım bu hayvanın tek amacı muhtemelen sıcak bir yuva, üç lokma kan bulmaktır ne olacak. Ama affetmem, doğa da affetmiyor zati.
  ... devlerin aski
 • skype nin okunuşu

  10.
  Skayp diye okunur. Lakin daha önemlisi mesaj geldiğindeki bildirim sesi açsanız kulağa "sucuk sucuk" gibi gelir, hoştur.
  ... devlerin aski
 • mağduru oynayan kürt

  3.
  Genelde sokak köşelerinde çömerek ya da tüneyerek yalnızları oynayan insanlardır. Birçok capste dalga konusu olurlar lakin aslhmamdm devam edemicem ben de gülüyom ya koca kürt diye ne yalan söyliyim sözlük.

  Edit: yunan olsalardı koca yunan derdim, türk olsa koca türk derdim. Bu noktada marka değil özdeşleştirildiği çömme hareketi çokomik.
  1 ... devlerin aski
 • kanın kırmızı olması

  3.
  Al yanaklı bal dudaklı kızlarımızdaki bu doğal canlılık kanlarının kırmızı olmasıyla alakalıdır. Lakin dilde oluşan koyu kırmızılıkla karıştırılmamalıdır, kesinlikle fişne suyudur o.
  2 -1 ... devlerin aski
 • erkek nazarı

  1.
  Akla kadın nazarı da mı var sorusunu getirir. Ne zaman haftalık nazar çıkartma ayini için babaannemin yanına gitsem esnemekten ağzını kapatamaz, kapatır kapatmaz da " balam sana kişi (erkek) nazarı deyifti. Teze (yeni) de değil, kim idi bilirsen mi?" diye sorar. Nazara cinsiyet ayrımı getiren bu kadın haklı mıdır? Okuma yazması olsa telefonumu karıştırdı diycem, kaldı ki zaman zaman kim olduğumu bile hatırlamaz, "adın yadıma düşmeyifti aybalam" der ben de yerim. Babaanne? Bu entry sana malum olduysa ellerinden öperim. Yok eğer bunca zamandır kandırıyorsan da gider ayak trollük yapmak sana yakışmadı koca çınar...
  ... devlerin aski
 • intihar

  958.
  Çok değer verdiğim bir beyin "belli bir yaşa geldiğimde temel uzuvlarım işlevini büyük oranda kaybederse beklemem intihar ederim" demesinden sonra adeta tiksinmelere doyamadığım eylem. Arada düşüncelere gark eder, "insanoğlu bula bula bunu mu bulmuş yani" diye kişiyi dağlara taşlara çemkirtir.
  -3 ... devlerin aski
 • sözlük yazarlarının istekleri

  1097.
  Sözlükte büsürü ağır entelektüel, aynı zamanda da über komik abi abla olsun onların girdilerini okuya okuya uyuyakalım inş amin.
  2 ... devlerin aski
 • yeni şeyler getiriyorum