• sivasta öğrencilerini tankn önüne yatıran öğretmen

  27.
  Çocuk istismarlığı suçundan belli bir yaptırıma maruz bırakılması gereken öğretmendir. Çocuğu onun farkında olmadığını bile bile herhangi bir ideolojinin kuklası yapmak ancak istismarla açıklanabilir çünkü.
  2 ... devlerin aski
 • tanrı ya sorulacak tek soru

  2242.
  Büte kalacak mıyım?
  ... devlerin aski
 • en kral feministin bile erkek üstünlüğü kabulu

  1.
  Troll deneme bir-ki'si.

  Peki Feministi tanımlarken bile eril bir dil kullanmaya kaç puan? Kral değil o kraliçe diyeceksinssd. Nitekim Gezme ceylan bu dağlarda seni mor pankartlara sararak avlarlar.

  Peşin büdüt: işin enini boyunu ciddi tartışacak olan sözlük yazarı kalmadı bence artık, ne yordunuz be. Yalnız öyle böyle değil baya iyi yordunuz.
  3 ... devlerin aski
 • kitap alıntıları

  515.
  kitap alıntıları
  Güldürdü.

  Edit: engereğin gözü / zülfü livaneli
  4 ... devlerin aski
 • sözlük erkeklerinin fotoğrafları

  3614.
  sözlük erkeklerinin fotoğrafları
  Fotoğraflarda çirkin çıktığım doğrudur. iç güzelliğe önem veren kıslar zaten ne yapacağını biliyor...
  20 ... devlerin aski
 • berfin kadem

  48.
  Nefret karadeliği oluşturmuş kişi.

  Korkunç şeyler yazılmış çizilmiş. Bir allahın kulu çıkıp da uzun uzun hayal edilerek yazılmış o iğrenç eril fantezilerin sebebini açıklayamaz burada, haklı gösteremez. Kızın yazdığı şey oldukça provokatif, kimlik kartına bakıp bir insanın ölmesine sevinebilmeye kimse "aferin çok iyi düşünmüşsün" demez zaten. Ortada ciddi anlamda bir tahrik unsuru var, oldukça zorlayıcı, fakat yine de cinsel açlığın sayfa sayfa sergilenmesi kabul edilebilir bir şey değil. Bu yüzden Asıl beni dehşete düşüren şey fantezileriniz. Öfkenizi cinsel saldırganlığa dönüştürerek yansıtmanız. Bunu da "bakın ben baya hassasım, o kadar hassasım ki kendimi tutamıyorum" tutumuyla sunmanız. Sanki en çok sinirlenen en çok küfür etme, küfrü genişletip fanteziler dökme hakkına sahipmiş gibi. Çoğunuz potansiyel tecavüzcü olabilir burada, beyin dediğiniz şey gerçekle fanteziye tam olarak "aynı" tepkiyi veriyor çünkü. Zaten sayıp sövüp "rahatlamanızın" başka açıklaması olamaz.

  insan kaybına dil, din, ırk, meslek ayrımı yapmaksızın üzülebilmek neden bu kadar zor anlamış değilim. Kimse o annelerin yerinde olmak istemezdi. Nefret nefreti doğuracak, bu da hepimizi yıpratacak. Bu kadar da net aslında.
  3 -14 ... devlerin aski
 • anın görüntüsü

  15625.
  anın görüntüsü

  Sinirlerim bozuldu. Biri saati sorduğunda kaçarak uzaklaşırım artık.
  5 -1 ... devlerin aski
 • rap şarkılarda geçen muhteşem sözler

  171.
  (bkz: sana puanım 9 kankam)
  1 ... devlerin aski
 • zevk alınan ufak sapıklıklar

  1446.
  Hiçbirimiz amelie değiliz, drama queen kalbim o levelda değil en azından. Gidip bi marketteki fasülyeleri falan mıncıklayamam, enginarı göklere çıkaramam. Kaldı ki sapıklığın hiç pozitif bir çağrışımı yok kafamda, "ufak" falan demek de kurtarmıyor. O yüzden iş bu entryde günah çıkarıyor olacağım:

  Evde ikamet eden kuşun düşen tüylerini yapıştırdığım bir defter var. Hala yapıştırmaya devam ediyorum. Açıp açıp da bakıyorum net sapıklık net.

  Bir de eskiden evde takılan bir kedimin (ad vermemi istemezdi) düşen bıyıklarını yapıştırdığım bir sayfa var. Onu da açıp gittikçe boyları uzayan bıyıklarına bakarak mütemadiyen sırıtıyorum. Çok güzel bir şey.
  5 ... devlerin aski
 • sözlük yazarlarının şu an içinden geçen şeyler

  317.
  Whatsapp grubundan kurtulmak için yatıcam dedim burada eşek kadar yeşil ışık yanıyor ne güzel. işte tam da bunun için teşekkürler sözlük (büyük harfle).
  1 ... devlerin aski
 • çocukluğa ait unutulmayan detaylar

  195.
  Annemin yabancı birinden kesinlikle bir şey almamam gerektiğini sıkı sıkı tembihlediği dönemde bir gün mahalle bakkalından çıkarken adamın tekinin ağlayan çocuğunu göstererek "bunu istemiyor bari sen al ye" diyerek elime açılmamış eti puf tutuşturması, benimse içinde zehir var bunun diye korkarak eve dönüş yolunda attığım kuytu yer. Sonra ertesi gün gidip yemiştimassd. Ama orayı unutamıyorum nasıl zehirlenip öleceğime inanmışsam.

  Dipbok: bence kendi evladınıza bir şey verilmesini istemiyorsanız başka çocuğa da vermeyin, çocukta güven hissi yaratarak onun kafasını karıştırmayın. Ebeveynlerin sıkı sıkıya bağlı kalması gereken ortak kurallardan biri olmalı bu.
  5 ... devlerin aski
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  10890.
  Asıl sorun şu ki denediğim ayakkabı sıktığında satıcının "o giydikçe genişler hiç sıkıntı olmaz" lafına her defasında en küçük bir tereddüt belirtisi göstermeden güveniyor ve ayakkabıyı alıyorum. bu kadar gereksiz bir güven beslediğim başka bir hizmet alanı yok, umarım bir gün eve 28 numara ayakkabıyla gelmem. Tşk.
  1 ... devlerin aski
 • uludağ sözlük e eklenmesi gereken özellikler

  44.
  Engellenen yazarın başlığını da görmemek. Ben o buram buram ekşimiş süt gibi Troll kokan seksist başlıkları okuyorsam kişiyi engellemenin alemi ne? Kimse istemediği bir şeye maruz bırakılmak zorunda kalmamalı.
  1 -1 ... devlerin aski
 • anın görüntüsü

  15256.
  anın görüntüsü

  Google kullanıcısı bey napıyorsunuz?
  3 ... devlerin aski
 • irem derici de facto reklamı

  7.
  Adeta Koton reklamının adisdas'ıdır.
  2 ... devlerin aski
 • hayvan gibi şey yapıyorsunuz yav

  17.
  Odamdaki son sinir bükücü sivri sineğe söylemek istediğim.

  Biz hangi aydayız ya artık yetmez mi bu ne şimdi bu saatte. sen de soyunun devamını getirme ne olacak ama yani sanki türün mü tükenecek. Daha geçen yakaladım öldü sandım avucumu açtım kaçtı elimden ben şok. Hangi günahın bedeli bu, tansiyonum düştü sinirden. Sessiz modda olsa başım üstüne ama şu vızıltı algıda seçiciliği de geçti bende algıda obsesiflik oldu duyduğum an uykudan kalkıyorum. Ne diyeyim allahından bul ya. Vallahi ben yıldım artık bul allahından.
  1 ... devlerin aski
 • tecavüzün sanki çok abartılması

  5.
  Asla Kanıksanması kadar korkunç olmayacak durum. Keşke bu kadar gerçek olmasaydı, abartı demenin lüksü bizden çok uzak maalesef ki.

  Peki bu önermeye bile karşı çıkılırken kullanılan seksist hakaret ve küfürlere kaç puan?

  Kafamda sinyal gibi yanıp sönen en klişe örnek "lan deme lan babam kızıyo" oldu. Tecavüzü küçümseme lan yoksa mikerim. Hadi ya gerçekten mi? Şerefsizim benim aklıma gelmişti müthiş bir çözüm tebrikler.
  1 ... devlerin aski
 • lise arkadaşlığı

  57.
  Kürkçü dükkanıdır.

  NE yaşarsan yaşa, ne hissedersen hisset, gün sonunda içini olduğu gibi yansıtabildiğin insanlarla arandaki bağdır bu arkadaşlık. Kendini doğru anlatmaya çalışmak, doğru anlaşılmak, bunun için uzun cümlelere ihtiyaç duymak gibi dertlerin yoktur çünkü, o ilişkiye sinmişsindir, kanıksanmışsındır. Sarıldın mı tüm dert ve duygu transferi otomatik olarak sağlanır. Yani tövbe estağfurullah bir şeye dönüştüğün, ergenliğin dibine vurduğun evreyi birlikte atlattığın insanlara karşı Daha ne kadar şeffaf olabilirsin ki zaten. Ki benle sıra arkadaşım tam bir drama queen olarak mezuniyete kadarki zamanı ooo papatya'yı dinleyerek tüketmişiz, artık birbirimize hep büyüdükten sonra dönebileceğimizi keşfetmişiz falan, of of diyorum.

  Bu kıymetli arkadaşlığımı Oda sıcaklığında muhafaza ediyor ve günümüzdeki sahte, yalan dolan arkadaşlıklara dönüyoruasdff şaka. Derbeder asi değilim çok şükür.
  2 -1 ... devlerin aski
 • osmanlı nın her kaybedilen toprağını geri alacağız

  37.
  (bkz: hadi ya)
  1 ... devlerin aski
 • sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

  3652.
  sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar
  Panik.
  2 ... devlerin aski
 • yeni şeyler getiriyorum